Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in ST CATHARINES
EX AWD
| Price: | $39,950 |
Mileage:N/A
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | Z3708A |
| City: | St. Catharines |
Proudly Serving the Niagara region for over 37 years... a division of WAGAUTOS.
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
2025 Nissan Sentra SV | BLIND SPOT | HEATED SEATS |REMOTE START|R-CAM
SV | BLIND SPOT | HEATED SEATS |REMOTE START|R-CAM
| Price: | $24,950 |
Mileage:N/A
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | R12727 |
| City: | St. Catharines |
Proudly Serving the Niagara region for over 37 years... a division of WAGAUTOS.
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
2024 Dodge Durango SXT AWD | 7 PASSENGER | REAR CAM | 2 SETS TIRES
SXT AWD | 7 PASSENGER | REAR CAM | 2 SETS TIRES
| Price: | $34,950 |
Mileage:N/A
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | R12457B |
| City: | St. Catharines |
Proudly Serving the Niagara region for over 37 years... a division of WAGAUTOS.
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
2024 Nissan Frontier SV LONG BED | REMOTE START | HEATED SEATS | R-CAM
SV LONG BED | REMOTE START | HEATED SEATS | R-CAM
| Price: | $41,650 |
Mileage:N/A
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | R12749 |
| City: | St. Catharines |
Proudly Serving the Niagara region for over 37 years... a division of WAGAUTOS.
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
2023 Jeep Grand Cherokee L LIMITED L AWD | NAVI | PANO ROOF | REMOTE START
LIMITED L AWD | NAVI | PANO ROOF | REMOTE START
| Price: | $39,650 |
Mileage:N/A
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | H22720A |
| City: | St. Catharines |
Proudly Serving the Niagara region for over 37 years... a division of WAGAUTOS.
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
2022 RAM 1500 BIG HORN 4X4 | NAVI | REMOTE START | HEATED SEATS
BIG HORN 4X4 | NAVI | REMOTE START | HEATED SEATS
| Price: | $37,850 |
Mileage:N/A
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | H22754A |
| City: | St. Catharines |
Proudly Serving the Niagara region for over 37 years... a division of WAGAUTOS.
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
2021 Ford Transit Cargo Van 250 LOW ROOF | REAR CAM | BLUETOOTH
250 LOW ROOF | REAR CAM | BLUETOOTH
| Price: | $31,950 |
Mileage:N/A
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | R12545 |
| City: | St. Catharines |
Proudly Serving the Niagara region for over 37 years... a division of WAGAUTOS.
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
2021 Jeep Wrangler UNLIMITED SAHARA | NAVI | LEATHER | REMOTE START
UNLIMITED SAHARA | NAVI | LEATHER | REMOTE START
| Price: | $28,650 |
Mileage:N/A
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | Z3736A |
| City: | St. Catharines |
Proudly Serving the Niagara region for over 37 years... a division of WAGAUTOS.
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
2020 Dodge Grand Caravan GT | HEATED LEATHER | REMOTE START | SLIDING DOORS
GT | HEATED LEATHER | REMOTE START | SLIDING DOORS
| Price: | $23,950 |
Mileage:N/A
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | Z3750A |
| City: | St. Catharines |
Proudly Serving the Niagara region for over 37 years... a division of WAGAUTOS.
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...











