Used Subaru for Sale in Thornhill
2025 Subaru Crosstrek Limited 4dr All-Wheel Drive
LIKE NEW | ONLY 5136KMS | LOADED
| Price: | $38,792 |
Mileage:5,137 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | Z3758 |
| City: | St.Catharines |
Why This Vehicle Stands Out At Subaru of Niagara, we review hundreds of vehicles every year, and certain ones stand out immediately. This is one of them. It has been inspected by our Subaru-trained technicians and represents the kind of quality Subaru owners are known to kee.....Read MoreLire la suite
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | HPU0376 |
| City: | Toronto |
** CASH OR FINANCE - SAME PRICE !!! - NO ADDITIONAL CHARGES FOR FINANCING EXCEPT REQUIRED BY THE BANK
High Park Nissan is home to Market Value Pricing and full disclosure Pre-owned vehicle sales. Every Pre-Owned vehicle is price-checked against the market daily TO ENS.....Read MoreLire la suite
High Park Nissan is home to Market Value Pricing and full disclosure Pre-owned vehicle sales. Every Pre-Owned vehicle is price-checked against the market daily TO ENS.....Read MoreLire la suite
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T9726A |
| City: | Welland |
Recent Arrival! ONE OWNER! NO ACCIDENTS!! Harman Kardon Audio!! Apple CarPlay/Android Auto Premium Leather Seats, Heated Seats, Heated Steering Wheel, Heated and Power Door Mirrors, Fully Automatic Headlights, Front Fog Lights, Forward Collision Mitigation, Blind Spot Warnin.....Read MoreLire la suite
2025 Subaru Forester Sport 4dr All-Wheel Drive
SPORT | PERFECT | LOW MILEAGE
| Price: | $41,992 |
Mileage:19,074 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | Z3761A |
| City: | St.Catharines |
Why This Vehicle Stands Out At Subaru of Niagara, we review hundreds of vehicles every year, and certain ones stand out immediately. This is one of them. It has been inspected by our Subaru-trained technicians and represents the kind of quality Subaru owners are known to kee.....Read MoreLire la suite
2024 Subaru Ascent Onyx 7-Passenger (CVT) 4dr All-Wheel Drive
ONYX | 7-PASSENGER | LIKE NEW
| Price: | $45,492 |
Mileage:19,575 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | Z3771 |
| City: | St.Catharines |
Just arrived at Subaru of Niagara — and this one checks all the boxes.
This like-new 2024 Subaru Ascent Onyx 7-Passenger finished in Magnetite Grey Metallic is the perfect combination of capability, space, and style. With just 19,575 km, this Ascent offers all the benefits .....Read MoreLire la suite
2024 Subaru Crosstrek Onyx 4dr All-Wheel Drive
ONYX | OFFSHORE | GREAT CONDITION
| Price: | $30,992 |
Mileage:32,232 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | Z3677 |
| City: | St.Catharines |
The 2024 Subaru Crosstrek Onyx adds bold styling and everyday practicality to one of Subaru’s most popular vehicles.
Powered by Subaru’s reliable 2.5L Boxer engine paired with Symmetrical All-Wheel Drive, the Crosstrek delivers confident performance in all weather condition.....Read MoreLire la suite
2024 Subaru Crosstrek Touring 4dr All-Wheel Drive
APPLE CAR PLAY | HEATED STEERING WHEEL
| Price: | $28,392 |
Mileage:50,147 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | Z3685 |
| City: | St.Catharines |
Looking for a quality pre-owned Subaru in Niagara? At Subaru of Niagara, every vehicle is carefully inspected by our Subaru-trained technicians and priced competitively for today’s market. Subaru vehicles are known for durability, safety, and all-weather capability — and thi.....Read MoreLire la suite
2024 Subaru Crosstrek Limited 4dr All-Wheel Drive
LIMITED | ICE SILVER | LIKE NEW
| Price: | $33,592 |
Mileage:29,582 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S9437A |
| City: | St.Catharines |
Comfort, safety, and capability come together perfectly in this 2024 Subaru Crosstrek Limited.
Equipped with Subaru’s 2.5L Boxer engine and Symmetrical All-Wheel Drive, this Crosstrek delivers confident traction and smooth performance in all seasons.
Inside you'll find lea.....Read MoreLire la suite
2024 Subaru Crosstrek Convenience 4dr All-Wheel Drive
OFFSHORE BLUE | LOW MILEAGE
| Price: | $28,592 |
Mileage:28,716 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | Z3703 |
| City: | St.Catharines |
The 2024 Crosstrek Convenience offers the perfect combination of reliability, capability, and everyday practicality.
With Subaru’s Symmetrical All-Wheel Drive, excellent visibility, and efficient Boxer engine, this Crosstrek is built to handle everything from city driving t.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...









