Used Hyundai for Sale in Thornhill
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | HPU0353 |
| City: | Toronto |
** CASH OR FINANCE - SAME PRICE !!! - NO ADDITIONAL CHARGES FOR FINANCING EXCEPT REQUIRED BY THE BANK
High Park Nissan is home to Market Value Pricing and full disclosure Pre-owned vehicle sales. Every Pre-Owned vehicle is price-checked against the market daily TO ENS.....Read MoreLire la suite
High Park Nissan is home to Market Value Pricing and full disclosure Pre-owned vehicle sales. Every Pre-Owned vehicle is price-checked against the market daily TO ENS.....Read MoreLire la suite
2023 Hyundai Elantra Luxury 4dr Sedan
| 1 OWNER | NAVI | HEATED STEERING WHEEL
| Price: | $22,999 |
Plus HST and Licensing fees
Mileage:52,477 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | WU7804 |
| City: | Welland |
1 Owner, Full Tank of Gas, Navigation, Apple Carplay, Android Auto, Bluetooth, Heated Seats, Heated Steering Wheel, Backup Camera, Power Moonroof, Alloy wheels, Auto High-beam Headlights, Automatic temperature control, Front dual zone A/C, Low tire pressure warning, Remote k.....Read MoreLire la suite
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6436 |
| City: | Welland |
Recent Arrival! NO ACCIDENTS!! Apple CarPlay/Android Auto Premium Cloth Seats Heated Seats, Heated Steering Wheel, Heated and Power Door Mirrors, Fully Automatic Headlights, Forward Collision Mitigation, Blind Spot Warning, Lane Departure Warning, Rear Collision Warning, Rea.....Read MoreLire la suite
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6459A |
| City: | Welland |
Recent Arrival! NO ACCIDENTS!! Apple CarPlay/Android Auto Premium Cloth Seats, Heated Seats, Heated Steering Wheel, Heated and Power Door Mirrors, Fully Automatic Headlights, Forward Collision Mitigation, Blind Spot Warning, Lane Departure Warning, Rear Collision Warning, Re.....Read MoreLire la suite
2021 Hyundai Santa Fe ESSENTIAL 4dr Front-Wheel Drive
| 1 OWNER | APPLE | ANDROID | ALLOYS
| Price: | $22,444 |
Plus HST and Licensing fees
Mileage:68,640 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | WN26298A |
| City: | Welland |
1 Owner, Apple Carplay, Android Auto, Bluetooth, Heated Seats, Heated Steering Wheel, Full Tank of Gas, Black Cloth, Air Conditioning, Alloy wheels, Auto High-beam Headlights, Four wheel independent suspension, Low tire pressure warning, Remote keyless entry, Split folding r.....Read MoreLire la suite
2021 Hyundai Sonata ULTIMATE | NAVI | PANO ROOF |LEATHER |REMOTE START
ULTIMATE | NAVI | PANO ROOF |LEATHER |REMOTE START
| Price: | $21,850 |
Mileage:N/A
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S9463A |
| City: | St. Catharines |
Proudly Serving the Niagara region for over 37 years... a division of WAGAUTOS.
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
2020 Hyundai Kona ULTIMATE AWD | NAVI | SUNROOF | LEATHER | R-CAM
ULTIMATE AWD | NAVI | SUNROOF | LEATHER | R-CAM
| Price: | $19,850 |
Mileage:N/A
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | H22658A |
| City: | St. Catharines |
Proudly Serving the Niagara region for over 37 years... a division of WAGAUTOS.
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
All vehicles come with complete Carfax history online at no charge. All vehicles are Sold Certified and serviced. Trusted member of UCDA. Buy with confidence.
No Haggle Pricing!! Tr.....Read MoreLire la suite
2020 Hyundai Santa Fe Essential 2.4 4dr Front-Wheel Drive
| 1 OWNER | APPLE | ANDROID | ALLOYS
| Price: | $17,777 |
Plus HST and Licensing fees
Mileage:139,475 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | WN26383A |
| City: | Welland |
1 Owner, Full Tank of Gas, Apple Carplay, Android Auto, Bluetooth, Heated Seats, Heated Steering Wheel, Backup Camera, Black Cloth, Alloy wheels, Heated steering wheel, Rear window wiper, Remote keyless entry, Speed-Sensitive Wipers, Wheels: 17 x 7.0J Alloy.
Stormy Se.....Read MoreLire la suite
Stormy Se.....Read MoreLire la suite
2019 Hyundai Santa Fe Preferred 2.4 (A8) 4dr All-Wheel Drive
| AWD | APPLE | ANDROID | ALLOYS
| Price: | $17,999 |
Plus HST and Licensing fees
Mileage:112,872 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | WN26362A |
| City: | Welland |
Apple Carplay, Android Auto, Bluetooth, Heated Seats, AWD, Black Cloth, Alloy wheels, Auto High-beam Headlights, Automatic temperature control, Front dual zone A/C, Heated steering wheel, Power driver seat, Remote keyless entry.
Machine Gray 2019 Hyundai Santa Fe Pref.....Read MoreLire la suite
Machine Gray 2019 Hyundai Santa Fe Pref.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...











