Used Honda CR-V for Sale in Thornhill
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | WU7830 |
| City: | Welland |
2026 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $44,777 |
Plus HST and Licensing fees
Mileage:13,631 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | WU7832 |
| City: | Welland |
2025 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
| 1 OWNER | CPO | LEASE RETURN | AWD
| Price: | $39,444 |
Plus HST and Licensing fees
Mileage:44,037 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | WN26327A |
| City: | Welland |

| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | XN7608A |
| City: | Thornhill |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T7368 |
| City: | Niagara Falls |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | R12752 |
| City: | St. Catharines |
The 2023 Honda CR-V EX-L AWD is a stunning vehicle that combines sophistication and power, all in a versatile black SUV design. With its all-wheel-drive system and automatic transmission, this CR-V promises responsive handling and great confidence on any road.
Step
.....Read MoreLire la suite| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | H22651A |
| City: | St. Catharines |
The 2023 Honda CR-V EX-L AWD is presented in a striking blue that perfectly complements its capable all-wheel drive system and responsive automatic transmission, making it an ideal choice for confident handling in all weather conditions.
The CR-V's exterior boas
.....Read MoreLire la suite| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | R12705 |
| City: | St. Catharines |
The 2023 Honda CR-V EX-L AWD is a stunning SUV that embodies a sophisticated Blue exterior while offering the reliable performance of an all-wheel-drive system. Its automatic transmission ensures smooth handling and a confident drive, making it an ideal choice for Canadia
.....Read MoreLire la suite| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T7419U |
| City: | Niagara Falls |
Loading More Vehicles ...











