Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Thornhill
| Price: | $16,288 |
Mileage:94,711 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | HPU0368AA |
| City: | Toronto |
High Park Nissan is home to Market Value Pricing and full disclosure Pre-owned vehicle sales. Every Pre-Owned vehicle is price-checked against the market daily TO ENS.....Read MoreLire la suite
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | H22780A |
| City: | St. Catharines |
Experience the perfect blend of efficiency and luxury with the 2019 Honda Accord Hybrid Touring. Dressed in an elegant white finish, this front-wheel drive sedan is engineered for smooth handling and a dynamic driving experience.
The exterior's sophisticated des
.....Read MoreLire la suite| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Purple |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | H22776A |
| City: | St. Catharines |
Experience the versatile 2019 Honda CR-V Touring AWD in a striking Purple exterior. Equipped with an automatic transmission and the agility of AWD, this SUV handles all road conditions with ease.
The attractive design of the CR-V features sleek lines and stylish al
.....Read MoreLire la suite| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | R12703A |
| City: | St. Catharines |
Experience the refinement and versatility of the 2019 Honda CR-V EX AWD. This SUV offers a dynamic driving experience with its capable all-wheel-drive system and smooth automatic transmission, designed to provide confidence in handling any road conditions. Its stylish ext
.....Read MoreLire la suite2019 Honda Civic EX (CVT) 4dr Sedan
| 1 OWNER | ALLOYS | APPLE | ANDROID
| Price: | $19,999 |
Plus HST and Licensing fees
Mileage:115,616 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | WN26275AA |
| City: | Welland |
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | R11143 |
| City: | St. Catharines |
Experience the ride of your life with this 2019 Honda Civic Sedan LX in vibrant red. This front-wheel-drive vehicle offers nimble handling, making it an ideal companion for both city streets and open highways.
The striking red exterior is complemented by the sleek l
.....Read MoreLire la suite2019 Hyundai Santa Fe Preferred 2.4 (A8) 4dr All-Wheel Drive
| AWD | APPLE | ANDROID | ALLOYS
| Price: | $17,444 |
Plus HST and Licensing fees
Mileage:112,895 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | WN26362A |
| City: | Welland |
Machine Gray 2019 Hyundai Santa Fe Pref.....Read MoreLire la suite
2019 Mercedes-Benz S-Model AMG E 63 4dr All-Wheel Drive 4MATIC+ Sedan
BURMESTER SOUND SYSTEM, ADAPTIVE CRUISE CONTROL, LANE ASSIST
| Price: | $76,888 |
Mileage:117,663 km
| Body Style: | Sportscar |
| Engine: | 4.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U17986 |
| City: | Thornhill |
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6344AA |
| City: | Welland |
Loading More Vehicles ...










